Gümüşsuyu Parkeci

Gümüşsuyu Parkeci

Geçmiş yıllardan bugüne uzanan yer döşemesi olarak öne çıkan parke modelleri çok yaygın olarak kullanılıyor. Son dönemlerde birçok modeli deseni ve rengi günden güne büyüyerek popülerliğe ulaşan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Evlerde işyerleri ve tüm yaşam alanlarında ihtiyaçları karşılayan donanıma üretilen Parkeci modelleri günümüzde çok şık tasarıma sahip oluyor. Özel bir kaplama modeli olarak dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Ateş ve yanıcı maddeler karşısında parke ürünü çok dirençli ve özel bir üründür. Doğal yöntemler ile üretildiği için çevreye asla zarar vermeyen kaliteli tasarıma sahip modeller olarak çevre dostu yer kaplama malzemesidir.

Masif Parke Nedir?

Masif parke kaplama malzemesi doğal bir ürün olarak kullanılıyor. İçinde kimyasal olmayan bir ürün olmasından dolayı ahşap görüntüsü orijinal bir yapıya sahiptir. İstediğiniz ebatlarda ve ölçülerde üretilerek siz değerli müşterilerimize sunulan modellerdir. Kalınlıkları 14 mm ve 22 arasında değişiyor. Masif parkenin özellikleri çok önemli detaylara sahiptir. Doğal yapısı ile dikkat çeken bir ürüne sahiptir. Sağlıklı bir model olmasından dolayı çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulamadır. Uzun ömürlü ve çok donanımlı kullanışlı bir yapısı bulunuyor. Ses ve ısı yalıtımı mükemmel bir yapıya sahiptir. Çevre dostu yer kaplama ürünü olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Gümüşsuyu Mah. Parkeci olarak siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde hizmet sunuyoruz.

Parke Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Parke yapımında seçilen ürün ve model mutlaka kullanım alanına uygun olması gerekir. İnsanların güvenli ve sorunsuz şekilde kullanması bakımından oldukça talep gören ürünler olarak tercih ediliyor. Parke yaptırmadan önce mutlaka profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine hizmet veren tecrübeli firmalardan destek alınması gerekiyor. Kullanılan malzemeler ve işçilik çok önemli bir yere sahiptir. Beykoz Gümüşsuyu Mah. Parkeci olarak üretilen tüm ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Keyifle yaşam alanlarında daha konforlu ve rahat zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Firmamız iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli detaylara dikkat ederek tüm çalışmaları yapıyor. Tercih edilen ürünler zamanında kusursuz olarak uygulama yapılıyor.

metinkus61 administrator

Call Now Button