Kurumsal

Beykoz Parkeci 0532 666 62 76

İç mekânlar, yapıların dış kısımlarına nazaran çok daha göz önündedir. Bir yapı, dışarıdan ne kadar gösterişli ve sağlam görünürse görünsün, genellikle iç yapısına göre değerlendirilir. Binaların sağlamlığı ise, yapının temelinden iç kısımlarının inşa ediliş şeklinden kullanılan malzemeye ve tekniğe kadar pek çok unsura bağlıdır. Özellikle iç mekânlarda kullanılan bazı teknikler, binanın kullanım ömrünü belirleyen unsurlardandır. Bu tekniklerden en çok bilinenlerinden biri de, hiç kuşkusuz zemin döşeme işlemleridir. Parke olarak bilinen ve genellikle ahşaptan imal edilen bu yapı malzemesi ile iç mekân zeminlerinin hem görüntüsü hem de dayanıklılığı çok daha kaliteli hale gelmektedir. Ancak bunun garantisi kaliteli bir Parkeci bulmaktan geçer.

Parke Yaptırmak Neden Avantajlıdır?

Genel itibariyle tüm zemin kaplama teknikleri, zemin açısından faydalar sağlamaktadır. Ancak parke, doğal yapısı ve ahşap gibi hoş görünümlere sahip modelleri ile estetik açıdan göze çok daha hoş görünmektedir. Ev ve ofis gibi mekânların yoğun kullanımından dolayı toz ve kirlerin zeminde birikmesi kaçınılmazdır. Halı ve benzeri eşyalar, yapıları gereği bu toz ve kiri tutmaya çok müsait olduklarından, temizlikleri de oldukça zahmetli olmaktadır. Ayrıca biriken toz ve partiküller de insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Parke, yapısı gereği tozu barındırmadığından ve kirlendiği anda çok kolay temizlenebildiğinden oldukça hijyeniktir. Ayrıca ses izolasyonunda oldukça etkili olmasıyla da bilinmektedir. Beykoz parkeci adıyla kaliteli parke döşeme işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Uzun Ömürlü Estetik Görünüm

Parke, oldukça yaygın olarak kullanılan bir zemin kaplama tekniğidir. Ancak nitelikli olmayan ellerde, kalitesiz malzeme ile yapıldığında, son derece kısa ömürlü ve kullanışsız olmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek adına, alanında uzman bir parkeci ile çalışılmalıdır. Kaliteli bir parke işlemi için öncelikle kullanılan parkenin malzeme niteliği incelenmelidir. Sonrasında ise uygulanacak işçiliğin niteliği iyice araştırılmalıdır. Beykoz Parkeci olarak, kullandığımız malzeme kalitesi birinci sınıf olup, tecrübeli personelimizle kurumsal hizmet vermekteyiz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş bir yelpazede sunulmakta olup, seçeceğiniz modeli en uygun ve kaliteli şartlarda uygulamaktayız. Parke kaplamada, özen ve şıklık, niteliğimizdir.

Call Now Button