Çiğdem Mah. Parkeci

Çiğdem Mah. Parkeci

Bazı ağaç türlerinin elde edilen malzemeleriyle makina yardımı ile işlenerek ortaya çıkan parçalar olduğunu söyleyebiliriz. Parke kullanım açısından uzun ömürlü ürünler olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Birçok modeli ve rengi mevcuttur. Günümüzde daha şık ve kusursuz alanlar yaratmak için parke kullanılır. Parkeci ürünleri doğal içerikli ürünlerdir. Asla çevreye zarar gelmez ve talep gören başarılı bir uygulama modelidir. İş yerlerinde gelen misafirleri karşılarken yine çok öne çıkan bir uygulamadır. Mağaza, restaurantlar başta olmak üzere birçok dükkân projelerinde yine parke öne çıkıyor. Parkeler özellikle yerden ısıtmalı zeminlerde çok daha yaygın kullanılıyor. Isıyı daha iyi yansıtan bir modeldir. Parke modelleri yaşamımızda dekorasyonunun olmazsa olmaz parçasıdır.

2019 Yeni Sezon Parke Modelleri

Yeni sezonda parkeler yine yaşam alanlarını süsleyen ürünlerdir. Birçok model ve içeriğe sahip ürünler fiyatları ve desenleri bakımından farklılık gösterebilir. Çiğdem mah parkeci olarak tüm yeni sezon parke ürünlerini yeni çeşit ve boyutlarıyla sizlere sunuyoruz. Yeni sezonda çok farklı renkler ve desenler öne çıkıyor. Tozu göstermeyen ahşap otantik modern ürünler bu sene çok revaçta. Gri ve kemik rengi parkeler yine bu sezonun en trend uygulaması olarak öne çıkıyor. Parke seçimi yaparken kullanımı uygun pratik ve ev dekorasyonu göz önünde bulundurularak seçim yapılması doğru olacaktır. Teknik destek yardımı alarak kullanılan alan için ön bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Parke profesyonel ekipler tarafından kaliteli işçilik ve malzeme kullanılarak yapılması gerekiyor. Beykoz çiğdem mah parkeci firması siz değerli müşterilerimiz için en şık dekoratif ürünleri ile sizlere hizmet veriyor. Firmamız tarafından kaliteli parlak şık bir dizayna sahip modeller üretiliyor. Pratikliği bakımından oldukça önemli bir yere sahip ürünler olarak değişkenlik gösterir. Firmamız geçmişten günümüze gelişen modelleri güvenilir ve sorunsuz şekilde müşterilere sunuyor. Uygun fiyat garantisi ile müşterilerine hizmet veren tecrübeli bir firmayız. Parke uzun ömürlü olmasından dolayı mimari proje ve evlerde yoğun olarak kullanılıyor. İstenilen modelin ölçüleri alınarak işçilik ön planda tutularak uygulama yapılır.

metinkus61 administrator