Göllü Mah. Parkeci

Göllü Mah. Parkeci

Yer döşemesinde en üst düzeyde üretilmiş modeller olarak parkeler karşımıza çıkıyor. Parke modelleri son zamanlarda birçok desen ve renkte değişiklik gösterdi. Göllü mah parkeci olarakçağa ayak uyduran modelleri evlerinizde ve iş yerlerinizde tercih edeceğiniz versiyonları ile sunuyoruz. Yaşam alanlarınıza değer katan iç mekânlarda en çok kullanılan yer döşeme ürünü olan parkelerin kullanımı çok yaygındır. En çok kullanılan parke modeli laminant parkedir. Parkelerin isim tanımı aslında yer kaplama malzemesi olarak biliniyor. Şık ve estetik bir görünüm kazandıran parkeler inşaat projelerinde sıklıkla tercih ediliyor. Parkelerin en üst katmanında bulunan cila ürününden dolayı parke üzerinde çizilme ve aşınma yaşanmaz. Kırılma bozulma durumları yaşanmaz. Yaşandığı takdirde parkeyi yenilemek gerekiyor.

Laminant Parke Nedir, Avantajları Nelerdir?

Laminant parke günlük yaşamın vazgeçilmez ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Yapay bir kaplama malzemesi olduğunu söyleyebiliriz. Doğal ve ahşap ürünlere göre çok daha kullanışlı ve avantajlı bir model olarak ön planda tutuluyor. İnşaat projelerinde ve evlerde en çok kullanılan parkeci modelidir. Laminant parke oluşumu genellikle 4 kat ana katmandan oluşuyor. En altta denge kâğıdı bulunuyor. İkinci katında MDF ve HDF tabakası lif levhaları bulunuyor. En üst katmanında cila bulunuyor. Bu cila olmasından dolayı birçok dışarıdaki etkenlere karşı koruma sağlar. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmalar tarafından yapılması gerekir. Uzun ömürlü ürünler olmasından dolayı genellikle her alanda kullanıma uygundur. Çok kolay ve pratik temizlenir. Kir tutmayan ve tozu göstermeyen bir görünüme sahip ürünlerdir.

Laminant Parke Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Laminant parke yaptırmayı düşündüğünüz zaman ilk olarak doğru ve etkili sonuçlar ortaya koyan profesyonel çalışan firmalardan destek alınması doğru olacaktır. Evinize ve iş yerinize en uygun modeli ve deseni seçerek işe başlayabilirsiniz. Beykoz göllü mah parkeci profesyonel ekipman ve kadroya sahip olan firmamız öncelikle siz değerli müşterilerimize teknik destek yardımı sağlayarak ölçüleri alarak ürün seçiminde yardımcı oluyor. Seçilen ürün ölçüm yapılarak kaliteli malzemeler ile uzman kişiler tarafından üretim yapılıyor. Ürünlerimiz ve işçiliğimiz 1.kalite malzeme ve ürünlerden oluşuyor.

metinkus61 administrator

Call Now Button